Трудовий архів

Макарівського району

Київської області

a

Штати

У штаті комунальної установи «Об'єднаний трудовий архів» Макарівської селищної ради три працівника – завідувач, бухгалтер та архівіст.photo
МЕЛЬНИЧЕНКО Микола Олександрович

-

призначений на посадузавідувача Розпорядженням № 10 голови Макарівської районної ради від 31.03.2009 р. Звільнений за власгим бажанням 24 травня 2021 року.

1976, Київський автомобільно-дорожний інститут, інженер- механік

Організовує діяльність Установи, персонально відповідає за виконання покладених на Установу завдань; розподіляє обов’язки між працівниками та контролює їх виконання; вирішує відповідно до законодавства питання про доступ працівників підприємств, установ і організацій – джерел комп- лектування, інших користувачфі до документів, що знаходяться на зберіганні; проводить прийом громадян, розглядає звернення, що належать до компетенції Установи.photo
МОЙСЕЄНКО Надія Михайлівна

-

призначена на посаду бухгалтера наказом № 2 завідувача комунальної установи від 24.11.2005 р.

1993, Український державний аграрний університет,вчений агроном; 1995, Інститут післядипломної освіти керівників і спеціалістів агропромислового комплексу, економіст-бухгалтер.

Забезпечеє ведення бухгалтерського обліку в Установі; спільно з працівниками архіву приймає надходження фондів від джерел комплектування; приймає учаcть у виконанні запитів.